میزبانی استاندارد لینوکس خارج

  • خانه
  • میزبانی استاندارد لینوکس خارج

ماه اول رایگان 

شما میتوانید  پنلهای هاست زیر را ماه اول رایگان استفاده کنید اگر تمایل داشتید از ماه بعد آن را تمدید کنید

کد تخفیف :  one

پنلهای میزبانی ما یک انتخاب مناسب برای تمام رده های وب مستری میباشد.راه کارهای متنوعی برایتان تدارک دیده ایم . برترین امکانات را با هاست اشتراکی سروای تی تجربه خواهید کرد.

اگر ترافیک سایتتان کم میباشد یا یک سایت جدید راه اندازی کرده اید و یا یک سایت پر بازدید دارید یا یک سایت فروشگاهی و یا حتی یک برنامه نویس هستید سرویسهای میزبانی هاست اشتراکی ما برای شما بهترین انتخاب میباشد.

 

پلانهایی که ما در نظر گرفته ایم با توجه به نیازهای روز برای راه اندازی یک سایت جدید تا یک سایت حرفه ای و تجاری میباشد. محل این هاست اشتراکی کشور آلمان و دیتاسنتر بزگ OVH میباشد.

 

انتقال کاملا رایگان سایت شما از میزبانی دیگر بر روی سرورهای ما

نامفضاپهنای بانددیتابیسرمسی پی یوقیمتلینک سفارش
پلن 1 میزبانی لینوکس استاندارد500مگنامحدودنامحدود10241149000 سالانهسفارش
پلن 2 میزبانی لینوکس استاندارد1گیگنامحدودنامحدود1024115000 ماهانهسفارش
پلن 3 میزبانی لینوکس استاندارد2گیگنامحدودنامحدود1024122000 ماهانهسفارش
پلن 4 میزبانی لینوکس استاندارد3گیگنامحدودنامحدود2048228000 ماهانهسفارش
پلن 5 میزبانی لینوکس استاندارد4گیگنامحدودنامحدود2048234000 ماهانهسفارش
پلن 6 میزبانی لینوکس استاندارد5گیگنامحدودنامحدود2048239000 ماهانهسفارش

 

هفت روز گارانتی بازگشت وجه

 

هفت روز گارانتی بازگشت وجه :

 

در صورتی که کیفیت هاست اشتراکی سروای تی ، رضایت شما را جلب نکرد تا هفت روز ابتدایی خریدتان میتوانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید .

ما برروی سرورهای هاستینگ خود تعداد مشخصی سایت میزبانی میکنیم و به هیچ عنوان سایت اضافی بر روی سرور میزبانی نخواهد شد و با تکمیل ظرفیت سرورهاستینگ یک سرور جدید آماده و ارائه میشود

پلانهای ارائه شده ما در سرورهای پر قدرت مجهز به انواع تجهیزات امنیتی و فایروال ، هارد پرسرعت و Ram DDR4 دارای انواع آنتی ویروس برای میزبانی سایت هایی که با HTML و PHP طراحی شده اند همچنین برای نصب انواع CMS و سایت هایی که از دیتا بیس MySql استفاده میکنند مناسب می باشد.

 

هاست میزبانی ما با کنترل پنل محبوب سیپنل وب سرور لایت اسپید ارائه میشود

نگران امنیت سایت و یا سایتهای خود باشید :

روزانه تعداد زیادی از سایتهای سراسر جهان مورد نفوذ هکرهای مختلف میشود و نمیتوان گفت که سایتی از این حمله ها مستثنا هست . سرورهای هاستینگ ما مجهز به اخرین تکنولوزی روز دنیا میباشد و با استفاده از فایروالهای قدرت مند محافظت میگردد.

اگر هکری به هاست شما از هر طریقی راه پیدا کرد و فایل مخربی اپلود کرد فایروال قدرت مند ما (CXS) آن فایل مخرب را پاک میکند و دسترسی هکر را مسدود و یک گزار در همان لحظه برای پشتیبانی ما ارسال میکند

 

برنامه نویسان خوب کشور ما فکر شمارا هم کردیم نگران نباشید:   PHP 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1 or 7.2 که توسط خودتان قابل انتخاب اند

 

کلاد لینوکس کار شما را راحت خواهد کرد.پس ما ازکلاد استفاده کردیم