سرور اختصاصی هتزنر آلمان

کاربر گرامی درحال حاضر به دلیل نوسانات ارزی و عدم ثبات قیمت ارز قیمتهای این صفحه بروز نیست و قیمت صحیح در هنگام سفارش نمایش داده میشود

سرور اختصاصی هتزنر المان

سرور اختصاصی هتزنر آلمان

دیتاسنتر هتزنر در آلمان واقع شده است که میتوان این دیتاسنتر را در لیست دیتاسنترهای محبوب قرار داد . از مزیت های این دیتاسنتر میتوان به پینگ پائین به کشور ایران . پایداری شبکه 99درصد . پشتیبانی سریع . کیفیت خوب و  قیمتهای مناسب اشاره کرد

سرور اختصاصی یک سرور با منابع سخت افزاری بسیار بالا مانند رم و هارد cpu است که به یک شبکه اینترنت بالا متصل میباشد این سرورها 24 ساعته و همه روز روشن میمانند .

نگهداری سرورهای اختصاصی در مکانهای بسیار امن انجام میشود که به آن دیتاسنتر میگویند .

امکان ارائه این سرورها در کشورهای مختلف میباشد مانند سرور اختصاصی المان . سرور اختصاصی آمریکا . سرور اختصاصی فرانسه . سرور اختصاصی ایران و غیره .

سرور اختصاصی هتزنر المان ارائه شده در اروپا کشور المان نگهداری و ارائه میشود . 

سرور اختصاصی هتزنر آلمان به دلیل کیفیت خوب و قیمتهای مناسب نسبت به باقی دیتاسنتر ها در بین کاربران ایرانی از محبوبیت خوبی برخوردار میباشد .

مجموعه سروای تی با ارائه سرور اختصاصی المان این تضمین را به شما میدهد  که از کیفیت و قیمتهای مناسب این دیتاسنتر بسار راضی خواهید بود و توصیه ما برای سایتهای شما استفاده از سرورهای این دیتاسنتر با هارد NVMe میباشد . 

به دلیل نواسانت ارزی امکان ارائه قیمت ثابت فعلا میسر نیست لذا شما با استفاده از لینکهای زیر  سرور مورد نظر خود را انتخاب کرده و از طریق راهای تماس قیمت ریالی ان و درخواست خرید را انجام دهید.

راهای ارتباط برای خرید و مشاوره این سرورها

اطلاعات بیشتر برای خرید سرور اختصاصی هتزنر المان

مزایا سرور اختصاصی هتزنر آلمان

در سرور های اختصاصی آلمان کاربر از طریق کنترل پنل دسترسی کامل به سرور خواهند داشت و می‌ توانند نرم‌ افزارها و موارد موردنیاز خود را روی سیستم نصب کند. قابل ذکر است که هیچ محدودیتی روی پورت‌های dedicated server آلمان اعمال نشده و کاربران در این سرویس امکان استفاده از تمامی پورت‌ها را خواهند داشت.

همچنین از دیگر مزیت های سرور اختصاصی آلمان بایستی به سرعت دسترسی مناسب از داخل ایران، ارتباط شبکه پایدار، ارائه سخت‌ افزارهای قدرتمند و به روز، همچنین قیمت مناسب این سرویس برای کاربران ایران اشاره کرد.

در سرورهای اختصاصی آلمان برخلاف خدمات هاستینگ تمام منابع در اختیار یک فرد خواهد بود. به عبارت دیگر هیچ فرد دیگری از منابع سروری که شما از آن استفاده می کنید، استفاده نکرده و منابع تماما در اختیار شما است. شرکت ها و سازمان هایی که امنیت اطلاعات آن ها از اهمیت بالاتری برخوردار است، از این سرویس استفاده می کنند. در صورت وجود هرگونه ابهام و پرسش در خصوص قیمت و خرید سرور اختصاصی آلمان و یا موارد فنی این سرویس، می توانید با پشتیبانان و کارشناسان ما در تماس بوده و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید.

 

پیشتیبانی دقیق و 24 ساعته توسط کارشناسان ما , استفاده از سروهای با کیفیت در دیتاسنترهای مختلف , انتی دی داسهای سخت افزاری و انتی ویروسها و انتی شلهای معروف از بروز مشکلاتی مانند از دست دادن اطلاعات . نفوذ به سایتها و یا سرورهای شما جلوگیری میکند 

مانیتورینگ 24ساعته

سیستم های مانیتورینگ ما تمام سرورها را 24/7 ساعته بررسی میکنند

سخت افزار بروز

ما کیفیت را اولویت در کار خود میدانیم و از سخت افزارهای بروز استفاده میکنیم

منابع اختصاصی

منابع کاملا اختصاصی ارائه میدهیم و سرعت سرویسها را اولویت میدانیم

دیتاسنترها

ارائه سرورها از دیتاسنترها و لوکیشنهای مختلف برای رفع نیازهای کاربران

پشتیبانی شما, وظیفه مانسبت به شماست

نه یک لطف در حق شما

درکنارتان خواهیم ماند

ما همواره در کنار شما هستیم و به کیفیت سرویسها و رضایت مشترکین خود می اندیشیم

0

دیتاسنتر

0

مشترک وفادار

0

خدمات ارائه شده

0

سال حضور در مارکت