۱۰% تا ۹۹% تخفیف جشنواره عید نوروز

سال نو حال نو 

تخفیف های ویژه نوروزی سرو ای تی را از دست ندهید 

مانند سالهای قبل از سال ۸۷ کنار شما هستیم اما این سال با تخفیف های ویژه

 

شکرانه ارزشمند قدردانی برای مجموعه سروای تی

برگ زرین دیگر از مهندسین جوان کشور در مجموعه ما ورق خورد . خورسندیم یک سال دیگر هم کنار شما بوده ایم و اقتخار میزبانی کاربران ایرانی را داشته ایم .

بر  این باوریم در سالی که گذشت و پر از فرازو نشیب های ارزی و اقتصادی بود آن را به یاری شما مشترکین عزیز با سربلندی پشت سر گذاشتیم و خانواده بزرگ سروای تی را همچنان بزرگتر کردیم .

با لطف خداوند متعال و نیات که داشتیم سعادت و موفقیت در این سال نیز برای خانواده بزرگ سروآی تی نصیب شد . میبالیم که در سال جدید نیز با توجه به برنامه ریزی هاس انجام شده و تلاش متخصصین و البته به یاری مشترکین عزیزمان از این سال هم پیشرفته تر و پر قدرت خواهیم تاخت.

یا مقلب القلوب و الابصار ، یا مدبر الیل و النهار،یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال

آرزو داریم خداوند رحمان دعای مان را مستجاب سازد و در سال جدید سرانجام کار چنان کند که او خشنود باشد و ما رستگار.

با تبریک سال جدید به حضور تک تک اعضای مجموعه سروای تی از کارکنان، مسئولان،مشاوران گرفته تا ، عاملین فروش ، نمایندگی ها، همکار و افراد و سازمان های مشتری و سایر همراهان؛ برای همه این عزیزان سالی سرشار از سلامتی، سربلندی، سعادت و ثروت حلال آرزومندیم.

امیدواریم این تخفیف ویژه استارتی برای شروع سالی پرقدرت با مشترکین جدید و سالی بدون مشکلات جامعه و جهانی بوده باشد و امیدواریم و دعا میکنیم که هر چه سریعتر این معضل ویروس کرونا نابود شود و همه دنیا به آرامش برسند

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

ارسال دیدگاه