هاست بکاپ

فضایی امن برای نگهداری فایلها و بکاپهای شما

کاربر گرامی درحال حاضر به دلیل نوسانات ارزی و عدم ثبات قیمت ارز قیمتهای این صفحه بروز نیست و قیمت صحیح در هنگام سفارش نمایش داده میشود

هاست بکاپ

FTP11

128

هزار تومان/ ماهانه

FTP21

387

هزار تومان/ ماهانه

FTP31

672

هزار تومان/ ماهانه

هاست بکاپ

عامل زیادی برای از دست دادن اطلاعات و یا حذف کامل یا بخشی از آنها وجود دارد .یا سایتها اطلاعات سایتها توسط هکرها و یا بخاطر اشکلات فنی در سرور ها مانند سوختن هارد از بین میرود .

برای جلوگیری از این اتفاقات ناگوار باید همیشه از آنها در جایی امن بکاپ یا همان پشتیبان داشته باشید.در درصورت بروز چنین مشکلاتی تمام زحمات شما به هدر نرود و بتوانید آنها را دوباره بازیابی کنید .

نگهداری فایلها در جایی امن نیازمند داشتن فضایی برای این کار هست امان هزینه این فضا ها همیشه به صرفه نیست . مجموعه ی سروای تی با ارئه پکیجهای هاست بکاپ فضایی امن و فضای بکاپ بالا در کشور آلمان با قیمتهای به صرفه ارائه میدهد .

 دسترسی به این فضا از طریق نرم افزارهای FTP و از طریق وب میسر میباشد. شما با سرعت بالا میتوانید فایلها و بکاپهای خود را به این هاست بکاپ انتقال دهید و خیالتان از بابت از دست دادن اطلاعات خود آسوده باشد.هیچ کس به جز خود شما نمیتواند به این هاست بکاپ دسترسی داشته باشد .

پیشتیبانی دقیق و 24 ساعته توسط کارشناسان ما , استفاده از سروهای با کیفیت در دیتاسنترهای مختلف , انتی دی داسهای سخت افزاری و انتی ویروسها و انتی شلهای معروف از بروز مشکلاتی مانند از دست دادن اطلاعات . نفوذ به سایتها و یا سرورهای شما جلوگیری میکند 

مانیتورینگ 24ساعته

سیستم های مانیتورینگ ما تمام سرورها را 24/7 ساعته بررسی میکنند

سخت افزار بروز

ما کیفیت را اولویت در کار خود میدانیم و از سخت افزارهای بروز استفاده میکنیم

منابع اختصاصی

منابع کاملا اختصاصی ارائه میدهیم و سرعت سرویسها را اولویت میدانیم

دیتاسنترها

ارائه سرورها از دیتاسنترها و لوکیشنهای مختلف برای رفع نیازهای کاربران

پشتیبانی شما, وظیفه مانسبت به شماست

نه یک لطف در حق شما

درکنارتان خواهیم ماند

ما همواره در کنار شما هستیم و به کیفیت سرویسها و رضایت مشترکین خود می اندیشیم

0

دیتاسنتر

0

مشترک وفادار

0

خدمات ارائه شده

0

سال حضور در مارکت