041 33446949

آخرین اطلاعیه ها:

شما اینجا هستید: sarvit | هاست رايگان خرید هاست، خرید سرور مجازی و سرور اختصاصی خرید و ثبت دامنه | سرو آی‌تی Let's Encrypt یا ssl رایگان

Let’s Encrypt یا ssl رایگان

در این مقاله میخواهیم چند موردی در باره Let’s Encrypt یا...

در این مقاله میخواهیم چند موردی در باره Let’s Encrypt یا ssl رایگان که یک گواهی رایگان هست را کمی باز تر کنیم

 

SSL چیست؟

پروتوکل امنیتی SSL یک مسیر کد شده (encrypted) می باشد که کلیه اطلاعات حساس و مهم مثل نام کاربری، پسورد و اطلاعات حساب بانکی و دیگر فرم هایی که بصورت آنلاین تکمیل می نمایید از طریق آن به سرور ارسال می گردد.

شما می توانید به همراه کلیه سرویس های هاست اشتراکی سروای تی و بر روی کلیه دامین هایی که در این سرویس ها مدیریت می کنید از گواهی SSL رایگان Let’s Encrypt استفاده نمایید. این گواهی بصورت سه ماهه همراه با تمدید اتوماتیک ارائه می گردد. گواهی رایگان Let’s Encrypt از نظر امنیتی کارایی بسیار بالایی دارد و کاملا ایمن و مورد تایید نهاد های بین المللی می باشد.

گوگل و دیگر موتورهای جستجو نیز از وب سایت های امن استقبال می کنند و امتیاز ویژه ای برای آنها در رتبه بندی خود قائل می شوند. همچنین با راه اندازی SSL روی دامین خود و ایجاد نوار سبز رنگ برای آدرس وب سایت خود نگرانی مشتریان و اعضای وب سایت شما از بابت سرقت اطلاعات رفع می شود.

راه اندازی SSL رایگان بر روی وب سایت از داخل کنترل پنل هاست شما بسیار ساده است اما در صورت نیاز تیم پشتیبانی سروای تی نیز به درخواست شما خیلی سریع آن را برای شما فعال می کند.

تنها نکته ای که لازم است بدان اشاره کنیم این است که با فعال سازی SSL (مخصوصا بر روی وب سایت هایی که مدتی بدون آن فعالیت می کردند) ممکن است نوار سبز رنگ بدلیل خطاهای کدنویسی وب سایت شما به حالت قرمز دربیاید که در صورت لزوم می توانید از ما درخواست رفع مشکل کنید که کارشناسان ما با هزینه بسیار مناسب تنظیمات لازم را برای شما اعمال خواهند کرد.

نکته مهم: جهت اخذ نماد اعتماد الکترونیک دوستاره برای فروشگاه اینترنتی خود داشتن SSL بر روی وب سایت اجباری است اما نهاد ارائه دهنده نماد اعتماد SSL هایی که حداقل یکساله نباشند قبول ندارد، بنابراین در صورت تمایل به اخذ نماد دو ستاره باید از SSL های سالانه که بصورت تجاری ارائه می شوند استفاده نمایید.

برچسب‌ها,