سرور اختصاصی هلند

سرور اختصاصی هلند یکی از راههای کم دردسر برای سایتهایی مانند فیلم و موارد مشابه هست زیرا این سرورها حساسیت خیلی کمی نسبت به ابیوزها دارند

کاربر گرامی درحال حاضر به دلیل نوسانات ارزی و عدم ثبات قیمت ارز قیمتهای این صفحه بروز نیست و قیمت صحیح در هنگام سفارش نمایش داده میشود

سرور اختصاصی هلند

NT1270v2

تماس بگیرید

هزار تومان/ ماهانه

NT3900X

تماس بگیرید

هزار تومان/ ماهانه

NT E-2336

تماس بگیرید

هزار تومان/ ماهانه

VDS4

تماس بگیرید

هزار تومان/ ماهانه

سرور اختصاصی هلند (Netherlands) سروای تی یک پیشنهاد برای کاربرانی که از ابیوزهایی مانند کپی رایت و موارد مشابه رنج میبرند مناسب میباشد .

دیتاسنترهای هلند نسبت به این موارد حساسیتی بسیار پائین از خود نشان میدهند طوری که در طول چندین ماها استفاده حتی یک ابیوز را نخواهید دید .

از سوی د یگر سرور اختصاصی هلند  بسیار با کیفیت و البته قیمتهای بسیار اقتصادی توسط مجموعه سروای تی ارائه میشود. به این سرورها سرور اختصاصی وارز نیز گفته میشود. سرور های ارائه شده از دیتاسنتر ورلداستریم میباشند.

در خصوص دیتاسنتر WorldStream

دیتاسنتر WorldStream هلند از بزرگ‌ترین دیتا سنترهای اروپا و محبوب‌ترین مرکز داده در هلند به شمار می‌رود. سرور اختصاصی هلند  به علت قیمت مناسب، آپ‌تایم بسیار بالا و حساسیت کمتر به قوانین کپی رایت و قوانین بین المللی، محبوبیت خاصی دارد مخصوصا بین کاربرانی که در جستجوی هاستینگی هستند که در عین اعتبار و امنیت، حساسیت کمتری به این موارد داشته باشد.

دیتا سنتر WorldStream در سال ۲۰۰۶ به عنوان یک شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات اینترنت ( ISP ) در هلند شروع به کار کرد. سپس به یکی از معروف‌ترین شرکت‌های هاستینگ دنیا تبدیل شد و بسیاری از کاربران را برای خرید سرور اختصاصی هلند جذب کرد. اکنون دارای مشتریان بسیار زیادی از چین، آمریکا، آلمان، اسپانیا، ایران و بسیاری از کشورهای دیگر می‌باشد.

 

اطلاعات بیشتر برای خرید سرور نیمه اختصاصی

پیشتیبانی دقیق و 24 ساعته توسط کارشناسان ما , استفاده از سروهای با کیفیت در دیتاسنترهای مختلف , انتی دی داسهای سخت افزاری و انتی ویروسها و انتی شلهای معروف از بروز مشکلاتی مانند از دست دادن اطلاعات . نفوذ به سایتها و یا سرورهای شما جلوگیری میکند 

مانیتورینگ 24ساعته

سیستم های مانیتورینگ ما تمام سرورها را 24/7 ساعته بررسی میکنند

سخت افزار بروز

ما کیفیت را اولویت در کار خود میدانیم و از سخت افزارهای بروز استفاده میکنیم

منابع اختصاصی

منابع کاملا اختصاصی ارائه میدهیم و سرعت سرویسها را اولویت میدانیم

دیتاسنترها

ارائه سرورها از دیتاسنترها و لوکیشنهای مختلف برای رفع نیازهای کاربران

پشتیبانی شما, وظیفه مانسبت به شماست

نه یک لطف در حق شما

درکنارتان خواهیم ماند

ما همواره در کنار شما هستیم و به کیفیت سرویسها و رضایت مشترکین خود می اندیشیم

0

دیتاسنتر

0

مشترک وفادار

0

خدمات ارائه شده

0

سال حضور در مارکت