نمایندگی هاست لینوکس خارج

  • خانه
  • نمایندگی هاست لینوکس خارج
cPanel-WHM

برای رسیدن به درامد و شغلی پر سود و البته بی دردسر راهای زیادی وجود دارد که میتوان نسبت به علاقه و موقعیت خود سنجید و انتخاب کرد .

ارئه هاست و میزبانی سایتها یکی از شغلهای پر درامد محسوب میشود که صد البته نیاز به دانش و علم فراوان به جهت مدیریت سرورها دارد .ولی اخذ نمایندگی فروش هاست نیازی به این علم و دانش ندارد زیرا ما تمام کانفینگها و آماده سازی سرورها را انجام میدهیم و نماینده فقط کافی هست پکیجهای خود را ایجاد کرده و انها را بفروشد و پشتیبانی مشتریان خود را انجام دهد و اگر  موردی خاص بود میتواند از سروای تی کمک بگیرد .

شما میتوانید نسبت به نیاز خود و مشتریان خود اقدام به خرید پکیجهای زیر کنید که ما یک پنل کامل هاستینگ سیپنل یا همان WHM را در اختیار شما قرار میدهیم .

همچنین شرکت ها و افرادی که بطور مستمر و یا هر از چند گاهی نیاز به تأمین سرویس میزبانی وب برای مشترکین خود را دارند ( مانند شرکت های خدمات اینترنت و …، شرکت های میزبانی وب، شرکت های طراحی وب، شرکت های تبلیغاتی و … )، می توانند از این سرویس استفاده نمایند.

در نمایندگی های فروش ما امکان OverSell وجود دارد که برای نماینده فروش خیلی بهتر است و با این قابلیت می تواند تعداد هاست بیشتری را بفروشد .

در این قابلیت اگر نمایندگی هاست فروشنده ۱ گیگابایت باشد و بخواهد یک هاست ۱ گیگابایتی بفروشد دیگر سیستم نمایندگی اجازه فروش هاست دیگری را نمی دهد چون فضا نمایندگی به فروش رفته اما در Oversell می تواند تعداد زیادی هاست ارائه دهد و زمانی که هاست های فروخته شده از فضای خود استفاده نکنند و خالی باشد می توان فضای خالی آن ها رو دوباره فروخت .

انتقال کامل سایت یا سایتهای شما بصورت کاملا رایگان

نامفضایپهنای باندتعداد اکانتکنترل پنلبکاپDNS اختصاصیمحل سرورقیمتسفارش
پنل 110گیگنامحدودنامحدودCPANEL/WHMروزانه/هفتگی/ماهانهداردهتزنر آلمان87000سفارش
پنل 215 گیگنامحدودنامحدودCPANEL/WHMروزانه/هفتگی/ماهانهداردهتزنر آلمان105,000سفارش
پنل 320 گیگنامحدودنامحدودCPANEL/WHMروزانه/هفتگی/ماهانهداردهتزنر آلمان130,000سفارش
پنل 450 گیگنامحدودنامحدودCPANEL/WHMروزانه/هفتگی/ماهانهداردهتزنر آلمان180,000سفارش
پنل 5نامحدودنامحدودنامحدودCPANEL/WHM0روزانه/هفتگی/ماهانهداردهتزنر آلمان400,000سفارش
  • انتقال تمام سایتهای شما بصورت رایگان و سریع
  • نصب و راه اندازی whmcs بصورت رایگان برای تمامی پکیجها درصورت درخواست
  • در تمامی پلن ها امکان ایجاد نیم سرورهای اختصاصی وجود دارد.
  •  در تمامی پلن ها تعداد ایمیل نامحدود است.
  •  در تمامی پلن ها پارک دامین (Domain Alias)نامحدود است.
  • تمامی پنل ها شامل پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته می باشد.

کاربر عزیز به دلیل نوسانات لحظه ای ارز ممکن هست قیمتها در فرم سفارش با قیمت این صفحه تفاوت داشته باشد پیشاپیش از شما معذرت خواهی میکنیم و امیدواریم زودتر این مشکلات ارزی حل شود